Wszystkie produkty
-
Kabel patch Ethernet Cat5E
-
Kabel krosowy Ethernet Cat 6
-
Kabel patch Ethernet kategorii 6A
-
Kabel patch Ethernet kategorii 7
-
Kabel połączeniowy Cat8
-
Wiązka kablowa Ethernet
-
Kabel Lightning USB 2.0
-
Kabel Lightning USB 3.0
-
Kabel USB 3.1 do błyskawicy
-
Kabel do telefonu stacjonarnego
-
Kabel HDMI o dużej prędkości
-
Kable audio-AV
Osoba kontaktowa :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
słowa kluczowe [ ethernet cat5e ] mecz 87 produkty.
Długa odległość 20m PVC Kategoria_Five_Enhanced_Patch_Kabel Bulk Pack Złote złącze RJ45
| Długość: | 1 m/ 1,5 m/ 2 m/ 3 m/ 5 m/ 10 m/ 20 m/ 30 m |
|---|---|
| Opakowanie: | Wyroby masowe |
| Rodzaj kurtki: | PVC |
Wyrób kablowy z płaszczem PVC kategorii 6a 24AWG 500m Wyrób kablowy sieciowy kategorii 6 Nieofiarowany
| Rodzaj kurtki: | PVC |
|---|---|
| Nazwa: | Wiązka kablowa Ethernet |
| Złącze: | RJ45 |
Płaski kabel miedziany 30AWG 1M 1000Mbps Łatwy do przenoszenia do laptopa biurowego sieci domowej
| Pasmo: | 1000MHz |
|---|---|
| Certyfikacja kabli: | UL/ETL/CE/RoHS |
| Długość kabla: | 3 stopy |
Złote złącze Cat6 Kabel Roll 305m Kabel Internet Roll CMX Ogień
| Złącze: | RJ45 |
|---|---|
| Wskaźnik kabla: | 24 AWG |
| Zastawianie: | Nieekranowany |
EJE Brand Flat CAT.6A FTP Blue White Stripe Patch Cable Specjalny projekt dla sieci 10 Gigabit
| Pasmo: | 500 MHz |
|---|---|
| Kabel AWG: | 26 AWG |
| Kolor kabla: | Niebieski i biały |
Kabel szybkiego zasięgu Cat6a Lan z płaszczem TPE i złotem
| Rodzaj kabla: | Cat6A |
|---|---|
| Ocena płaszcza kablowego: | TPE |
| Poszycie kabla: | Pozłacany |
Logo dostosowane Kolor Kabel internetowy Cat 5e / Kabel danych Cat 5e 10m 20m
| Zastosowanie: | LAN/WAN/sieć domowa/centrum danych/VoIP/CCTV |
|---|---|
| Wskaźnik kabla: | 24AWG |
| Kolor: | Niebieski |

