Wszystkie produkty
-
Kabel patch Ethernet Cat5E
-
Kabel krosowy Ethernet Cat 6
-
Kabel patch Ethernet kategorii 6A
-
Kabel patch Ethernet kategorii 7
-
Kabel połączeniowy Cat8
-
Wiązka kablowa Ethernet
-
Kabel Lightning USB 2.0
-
Kabel Lightning USB 3.0
-
Kabel USB 3.1 do błyskawicy
-
Kabel do telefonu stacjonarnego
-
Kabel HDMI o dużej prędkości
-
Kable audio-AV
Osoba kontaktowa :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
słowa kluczowe [ ethernet cat5e ] mecz 87 produkty.
Gigabit Network Cat6A Ethernet Patch Cable 500MHz 23/24//26AWG
| Kabel AWG: | 23/24/26AWG |
|---|---|
| Kolor kabla: | Niebieskie niebo |
| Przewodnik kablowy: | Miedź BS |
1m-30m Cat5 RJ45 Ethernet Patch Cable Unshielded CCA 24 AWG Niestandardowy kolor
| Długość: | 1 m/ 1,5 m/ 2 m/ 3 m/ 5 m/ 10 m/ 20 m/ 30 m |
|---|---|
| Kategoria: | Kot5 |
| Wskaźnik drutu: | 24 AWG |
Wysokiej prędkości 100 Mbps RJ45 Cat5 Ethernet Patch Cable PVC Jacket 1-30m Długości Nieofiarowane
| Typ złącza: | RJ45 |
|---|---|
| Długość: | 1 m/ 1,5 m/ 2 m/ 3 m/ 5 m/ 10 m/ 20 m/ 30 m |
| Opakowanie: | Wyroby masowe |
Niestandardowy kolor PVC Jacket Cat5 Ethernet Patch Cable Bulk Packaging CCS Conductor
| Materiał przewodzący: | CCS |
|---|---|
| Prędkość: | 100 Mb/s |
| Typ złącza: | RJ45 |
Wysokiej prędkości 100 Mbps RJ45 Cat5 Ethernet Patch Cable PVC Jacket 1-30m Długości Nieofiarowane
| Materiał przewodzący: | CCS |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Kabel patch Ethernet kategorii 5 |
| Poziom napięcia: | 30V |
Złote RJ45 Cat5E Ethernet Patch Cable PVC Jacket CCA Conductor 24 AWG
| Wykończenie złącza: | Pozłacany |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Kabel patch Ethernet kategorii 5 |
| Kolor: | Zindywidualizowane |
Wysokiej prędkości złoty Ethernet Patch Cable Custom Color Cat5E RJ45 Connector
| Nazwa produktu: | Kabel patch Ethernet kategorii 5 |
|---|---|
| Wskaźnik drutu: | 24 AWG |
| Kolor: | Zindywidualizowane |
Dostosowany kabel Cat5 Ethernet Patch Kabel Ethernet RJ45 bez osłony Kabel 100 Mbps Kolor dostosowany
| Nazwa produktu: | Kabel patch Ethernet kategorii 5 |
|---|---|
| Typ złącza: | RJ45 |
| Prędkość: | 100 Mb/s |
20m Długość Cat5 Ethernet Patch Cable Złote pokrycie RJ45 Konektor
| Rodzaj kabla: | Kot5 |
|---|---|
| Długość: | 1 m/ 1,5 m/ 2 m/ 3 m/ 5 m/ 10 m/ 20 m/ 30 m |
| Wskaźnik drutu: | 24 AWG |
Ethernet_Patch_Cable_Five 100 Mbps Dostosowany kabel sieciowy Cat5
| Prędkość: | 100 Mb/s |
|---|---|
| Kategoria: | Kot5 |
| Nazwa produktu: | Kabel patch Ethernet kategorii 5 |

