Wszystkie produkty
-
Kabel patch Ethernet Cat5E
-
Kabel krosowy Ethernet Cat 6
-
Kabel patch Ethernet kategorii 6A
-
Kabel patch Ethernet kategorii 7
-
Kabel połączeniowy Cat8
-
Wiązka kablowa Ethernet
-
Kabel Lightning USB 2.0
-
Kabel Lightning USB 3.0
-
Kabel USB 3.1 do błyskawicy
-
Kabel do telefonu stacjonarnego
-
Kabel HDMI o dużej prędkości
-
Kable audio-AV
Osoba kontaktowa :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
słowa kluczowe [ ethernet cat5e ] mecz 87 produkty.
UL Certyfikat Kategoria 5e Kabel Ethernet 100 Mbps Prędkość 100 Ft Kabel patch Cat5e
| Prędkość: | 100 Mb/s |
|---|---|
| Wykończenie złącza: | Pozłacany |
| Rodzaj kurtki: | PVC |
Nieofiarowane CMX 305m Ethernet Cable Roll Cat5e do kabli inżynieryjnych
| Zastawianie: | Nieekranowany |
|---|---|
| Prędkość: | 10/100/1000 Mb/s |
| Rodzaj kabla: | Kat5e/Kat6/Kat6a/Kat7 |
24 AWG RJ45 Kabel Roll PVC Jacket 1000 Ft Roll Of Cat5e Kabel
| Złącze: | RJ45 |
|---|---|
| Typ złącza: | RJ45 |
| Kolor: | Biały/ Niebieski/ Czarny/ Żółty/ Czerwony/ Pomarańczowy |
CAT5E Żółty 2M BC RJ45 Kabel Ethernet Patch Cord Łączący CCTV Router Komputer
| Aplikacja kablowa: | Sieć/Dane/Głos/Telefon/Ethernet |
|---|---|
| Certyfikacja kabli: | UL/ETL/CE/RoHS |
| Kolor kabla: | Czarny/Biały/Niebieski/Szary/Żółty/Zielony/Czerwony/Fioletowy/Pomarańczowy/Różowy |
Orange Cat6a Ethernet Cable Roll Speed 1000Mbps 24 AWG CMX Rated Fire
| Skręcanie przewodnika: | Węgiel |
|---|---|
| Zastawianie: | Nieekranowany |
| Złącze: | RJ45 |
Biały kabel Ethernet Cat6 z osłoną
| Wskaźnik kabla: | 24 AWG |
|---|---|
| Odporność ogniowa: | CMX |
| Nazwa: | Wiązka kablowa Ethernet |
1m 2m 3m FTP BC Cat 6 Ethernet Patch Cable For Intensive Network
| Zakres temperatury: | -20 ℃ ~ + 75 ℃ |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Kabel krosowy Ethernet Cat 6 |
| Kolor: | Biały/ Niebieski/ Szary/ Żółty/ Zielony/ Czerwony/ Czarny/ Pomarańczowy/ Fioletowy/ Różowy |
Szybki FTP RJ45 Cat6A Ethernet Patch Cable Z Solid Copper Conductor
| Wskaźnik kabla: | 23/24/26/28/30 |
|---|---|
| Skręcanie kabli: | Węgiel |
| Ocena temperatury kabla: | 75°C |
600MHz Cat6A Ethernet Patch Cable Dostosowany typ osłony długości
| Skręcanie kabli: | Węgiel |
|---|---|
| Długość kabla: | 1m/1,5m/1,8m/2m/3m/5m/10m |
| Ocena kabla: | 600MHz |
24AWG Cat6 Ethernet Cable Roll dla rozwiązań sieciowych z konektorem RJ45
| Wskaźnik kabla: | 24 AWG |
|---|---|
| Rodzaj kabla: | kat6 |
| Materiał: | PVC |

