Wszystkie produkty
-
Kabel patch Ethernet Cat5E
-
Kabel krosowy Ethernet Cat 6
-
Kabel patch Ethernet kategorii 6A
-
Kabel patch Ethernet kategorii 7
-
Kabel połączeniowy Cat8
-
Wiązka kablowa Ethernet
-
Kabel Lightning USB 2.0
-
Kabel Lightning USB 3.0
-
Kabel USB 3.1 do błyskawicy
-
Kabel do telefonu stacjonarnego
-
Kabel HDMI o dużej prędkości
-
Kable audio-AV
Osoba kontaktowa :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
słowa kluczowe [ ethernet cat5e ] mecz 87 produkty.
SFTP BC 26AWG Kabel miedziany Cat 7 600MHz Kabel Ethernet Cat 7 50m
| Rodzaj kabla: | Kot7 |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | Miedź |
| Poziom napięcia: | 300 V |
Zielony płaski kabel Ethernet Cat 7 Sftp 10gbit/S 600mhz 1m-10m
| Zastosowanie: | Sieć Ethernet |
|---|---|
| Długość kabla: | 1 m/1,5 m/2 m/3 m/5 m/10 m |
| Rodzaj kabla: | Kabel internetowy |
Kabel Ethernet 30AWG 1M 1000Mbps do komputerów przenośnych, biur i sieci domowych
| Pasmo: | 1000MHz |
|---|---|
| Certyfikacja kabli: | UL/ETL/CE/RoHS |
| Długość kabla: | 3 stopy |
EJE Brand Ethernet Patch Cable Kosztowo efektywny żółty CCA Cat5E do monitoringu lub sieci gigabitów
| AWG: | 26 AWG |
|---|---|
| Pasmo: | 100MHz |
| Kurtka kablowa: | PVC |
Kabel do przesyłania prędkości dużej Cat5E Ethernet Patch dla komputerów PC UTP 24AWG Miedź
| Zastosowanie: | LAN/WAN/sieć domowa/centrum danych/VoIP/CCTV |
|---|---|
| Wskaźnik kabla: | 24AWG |
| Kolor: | czarny |
Wykorzystanie urządzeń do monitorowania i monitorowania środowiska
| Długość: | 1000 stóp |
|---|---|
| Poszycie złącza: | Pozłacany |
| Materiał: | PVC |
Niebieski 1,5 m 2 m 3 m kabel Ethernet Cat5E do sieci LAN WAN
| Zastosowanie: | LAN/WAN/sieć domowa/centrum danych/VoIP/CCTV |
|---|---|
| Wskaźnik kabla: | 24AWG |
| Kolor: | Niebieski |
Czarny kabel patch UTP Cat5e 24AWG CCA UL 6ft Cat5e Network Patch Cable
| Zastosowanie: | LAN/WAN/sieć domowa/centrum danych/VoIP/CCTV |
|---|---|
| Wskaźnik kabla: | 24AWG |
| Kolor: | czarny |
250MHz Cat 6 Ethernet Patch Cable Dostosowany do potrzeb UTP FTP AWG Cross Jacket
| Kolor: | Biały/ Niebieski/ Szary/ Żółty/ Zielony/ Czerwony/ Czarny/ Pomarańczowy/ Fioletowy/ Różowy |
|---|---|
| Pasmo: | 250MHz |
| Zastosowanie: | Sieci/Przekazywanie danych/Komunikacja danych |
Kolor kabla Ethernet CAT6A z fioletowym i białym/zielonym/żółtym/białym/czarnym
| Cable Plating: | Gold Plated |
|---|---|
| Cable Jacket: | PVC |
| Cable Stranding: | Solid |

