Wszystkie produkty
-
Kabel patch Ethernet Cat5E
-
Kabel krosowy Ethernet Cat 6
-
Kabel patch Ethernet kategorii 6A
-
Kabel patch Ethernet kategorii 7
-
Kabel połączeniowy Cat8
-
Wiązka kablowa Ethernet
-
Kabel Lightning USB 2.0
-
Kabel Lightning USB 3.0
-
Kabel USB 3.1 do błyskawicy
-
Kabel do telefonu stacjonarnego
-
Kabel HDMI o dużej prędkości
-
Kable audio-AV
Osoba kontaktowa :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
słowa kluczowe [ category 7 ethernet cable ] mecz 105 produkty.
Efektywny kabel Ethernet 30V Cat5E bez osłony dla stabilnej sieci
| Poziom napięcia: | 30V |
|---|---|
| Kolor: | Zindywidualizowane |
| Materiał przewodnika: | Miedź |
Stabilny szybki przewodnik Cat5E Ethernet Patch Cable FTP BC TPE
| Kolor: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | Miedź |
| Rodzaj kurtki: | PVC |
PVC Jacketed Cat5E Ethernet Patch Cable For Switchboard 1m Długość Duża prędkość
| Długość: | 1 m/ 1,5 m/ 2 m/ 3 m/ 5 m/ 10 m/ 20 m/ 30 m |
|---|---|
| Rodzaj kabla: | CAT5e |
| Prędkość: | 100 Mb/s |
EJE Brand Ethernet Patch Cable Kosztowo efektywny żółty CCA Cat5E do monitoringu lub sieci gigabitów
| AWG: | 26 AWG |
|---|---|
| Pasmo: | 100MHz |
| Kurtka kablowa: | PVC |
EJE Brand Flat CAT.6A FTP Blue White Stripe Patch Cable Specjalny projekt dla sieci 10 Gigabit
| Pasmo: | 500 MHz |
|---|---|
| Kabel AWG: | 26 AWG |
| Kolor kabla: | Niebieski i biały |
Cat6 BC 26awg UTP Ethernet Patch Cable PVC Jacket Rj45
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | EJE |
| Orzecznictwo | ul, rohs |
Kabel do przesyłania prędkości dużej Cat5E Ethernet Patch dla komputerów PC UTP 24AWG Miedź
| Zastosowanie: | LAN/WAN/sieć domowa/centrum danych/VoIP/CCTV |
|---|---|
| Wskaźnik kabla: | 24AWG |
| Kolor: | czarny |
Płaski kabel miedziany 30AWG 1M 1000Mbps Łatwy do przenoszenia do laptopa biurowego sieci domowej
| Pasmo: | 1000MHz |
|---|---|
| Certyfikacja kabli: | UL/ETL/CE/RoHS |
| Długość kabla: | 3 stopy |
Złote RJ45 Cat5E Ethernet Patch Cable PVC Jacket CCA Conductor 24 AWG
| Nazwa produktu: | Kabel patch Ethernet kategorii 5 |
|---|---|
| Materiał przewodzący: | CCA |
| Kolor: | Zindywidualizowane |
Długa odległość 20m PVC Kategoria_Five_Enhanced_Patch_Kabel Bulk Pack Złote złącze RJ45
| Długość: | 1 m/ 1,5 m/ 2 m/ 3 m/ 5 m/ 10 m/ 20 m/ 30 m |
|---|---|
| Opakowanie: | Wyroby masowe |
| Rodzaj kurtki: | PVC |

