Wszystkie produkty
-
Kabel patch Ethernet Cat5E
-
Kabel krosowy Ethernet Cat 6
-
Kabel patch Ethernet kategorii 6A
-
Kabel patch Ethernet kategorii 7
-
Kabel połączeniowy Cat8
-
Wiązka kablowa Ethernet
-
Kabel Lightning USB 2.0
-
Kabel Lightning USB 3.0
-
Kabel USB 3.1 do błyskawicy
-
Kabel do telefonu stacjonarnego
-
Kabel HDMI o dużej prędkości
-
Kable audio-AV
Osoba kontaktowa :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
słowa kluczowe [ category 7 ethernet cable ] mecz 105 produkty.
Duża prędkość 1Gbps Kabel miedziany Cat6 Ethernet Czerwony płaszcz PVC 1m 250MHz Szerokość pasma
| Materiał przewodzący: | Miedź/CCA |
|---|---|
| Pasmo: | 250MHz |
| Kolor: | Żółty/ Czerwony/ Czarny |
Niezabezpieczony kabel Ethernet Cat5E do płynnego przesyłania danych
| Connector Finish: | Gold Plated |
|---|---|
| Wire Gauge: | 24 AWG |
| Speed: | 1000 Mbps |
Wyrób masowy BC Cat 5e Patch Cord Customized Cat5e Blue Cable PVC Jacket Typ
| Opakowanie: | Wyroby masowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Kabel patch Ethernet Cat5E |
| Wykończenie złącza: | Pozłacany |
EJE Brand Ethernet Patch Cable Kosztowo efektywny LSZH White CAT.6 dla sieci gigabitów
| Zastosowanie: | Sieci Ethernet |
|---|---|
| Kurtka kablowa: | PCV LSZH |
| Rodzaj kabla: | UTP |
EJE UTP 26AWG Ethernet Patch Cord for Home Office Mall Networking Nigdy nie odłączać
| Materiał kurtki: | PVC |
|---|---|
| Prędkość: | 2,5 Gb/s |
| Materiał przewodzący: | CCA |
Złote pokrycie Cat5 Ethernet Patch Cable Zindywidualizowany kolor 1m-30m Długość
| Connector Finish: | Gold Plated |
|---|---|
| Category: | Cat5 |
| Conductor Material: | CCS |
Przewodnik miedziany Cat5E Ethernet Patch Cable 30V Czerwony Z Złotym Podłączaczem
| Rodzaj kabla: | CAT5e |
|---|---|
| Kategoria: | CAT5e |
| Rodzaj kurtki: | PVC |
Kabel Cat5 Ethernet Patch Kabel 100 Mbps Prędkość Nieofiarowana kurtka PVC 1m-30m RJ45 CCS
| Shielding: | Unshielded |
|---|---|
| Connector Finish: | Gold Plated |
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
Rohs Gigabit Network RJ45 Cat 6 Ethernet Patch Cable BC UTP Do 550MHz
| Zastosowanie: | Kabel Ethernet/LAN/Data Center/Komputer |
|---|---|
| Pasmo: | Do 550 MHz |
| Kurtka kablowa: | PVC |
UTP BC 26 AWG Cat5E Ethernet Patch Cable Kabel przenośny dużych prędkości
| AWG: | 26 AWG |
|---|---|
| Rodzaj kabla: | UTP |
| Kolor: | Żółty |

