Wszystkie produkty
-
Kabel patch Ethernet Cat5E
-
Kabel krosowy Ethernet Cat 6
-
Kabel patch Ethernet kategorii 6A
-
Kabel patch Ethernet kategorii 7
-
Kabel połączeniowy Cat8
-
Wiązka kablowa Ethernet
-
Kabel Lightning USB 2.0
-
Kabel Lightning USB 3.0
-
Kabel USB 3.1 do błyskawicy
-
Kabel do telefonu stacjonarnego
-
Kabel HDMI o dużej prędkości
-
Kable audio-AV
Osoba kontaktowa :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
słowa kluczowe [ category 7 ethernet cable ] mecz 105 produkty.
Żółty RJ45 Cat 6 Ethernet Patch Cable 15m 10m Cat6 Computer Cable PVC Jacket
| Materiał przewodnika: | Miedź/CCA |
|---|---|
| Długość: | 1m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 15m/ 20m/ 30m/ 50m/ 100m |
| Typ złącza: | RJ45 |
Gigabit Network Cat6A Ethernet Patch Cable 500MHz 23/24//26AWG
| Kabel AWG: | 23/24/26AWG |
|---|---|
| Kolor kabla: | Niebieskie niebo |
| Przewodnik kablowy: | Miedź BS |
1m 2m 3m FTP BC Cat 6 Ethernet Patch Cable For Intensive Network
| Zakres temperatury: | -20 ℃ ~ + 75 ℃ |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Kabel krosowy Ethernet Cat 6 |
| Kolor: | Biały/ Niebieski/ Szary/ Żółty/ Zielony/ Czerwony/ Czarny/ Pomarańczowy/ Fioletowy/ Różowy |
250MHz Cat 6 Ethernet Patch Cable Dostosowany do potrzeb UTP FTP AWG Cross Jacket
| Kolor: | Biały/ Niebieski/ Szary/ Żółty/ Zielony/ Czerwony/ Czarny/ Pomarańczowy/ Fioletowy/ Różowy |
|---|---|
| Pasmo: | 250MHz |
| Zastosowanie: | Sieci/Przekazywanie danych/Komunikacja danych |
Komunikacja danych Cat 6 Utp Lan Kabel zewnętrzny Rated Cat6 Patch Kabel 250MHz
| Zakres temperatury: | -20 ℃ ~ + 75 ℃ |
|---|---|
| Materiał kurtki: | PVC |
| Kolor: | Biały/ Niebieski/ Szary/ Żółty/ Zielony/ Czerwony/ Czarny/ Pomarańczowy/ Fioletowy/ Różowy |
CCA UTP Cat 6 Patch Cord 15cm Cat6 Patch Cable For PC High Bandwidth Capacity
| Pasmo: | 250MHz |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Kabel krosowy Ethernet Cat 6 |
| Zakres temperatury: | -20 ℃ ~ + 75 ℃ |
Wytrzymały 10Gbps Purple Cat 6 Ethernet Patch Cable Cat6 Network Cable 25ft 100ft
| Długość: | 1m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 15m/ 20m/ 30m/ 50m/ 100m |
|---|---|
| Pasmo: | 250MHz |
| Zastawianie: | Nieofiarowane/Ofiarowane |
Wysokiej prędkości Cat5 Ethernet Patch Cable Złote PVC Jacket 24 AWG 100 Mbps
| Wire Gauge: | 24 AWG |
|---|---|
| Connector Finish: | Gold Plated |
| Jacket Type: | PVC |
10m Cat5E Ethernet Patch Cable PVC RJ45 Connector dla zwiększonej wydajności sieci
| Shielding: | Unshielded |
|---|---|
| Packaging: | Bulk |
| Cable Type: | Cat5E |
Ulepsz wydajność sieci dzięki złotemu złącznikowi Cat5E
| Shielding: | Unshielded |
|---|---|
| Wire Gauge: | 24 AWG |
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |

