Wszystkie produkty
-
Kabel patch Ethernet Cat5E
-
Kabel krosowy Ethernet Cat 6
-
Kabel patch Ethernet kategorii 6A
-
Kabel patch Ethernet kategorii 7
-
Kabel połączeniowy Cat8
-
Wiązka kablowa Ethernet
-
Kabel Lightning USB 2.0
-
Kabel Lightning USB 3.0
-
Kabel USB 3.1 do błyskawicy
-
Kabel do telefonu stacjonarnego
-
Kabel HDMI o dużej prędkości
-
Kable audio-AV
Osoba kontaktowa :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
słowa kluczowe [ category 7 ethernet cable ] mecz 105 produkty.
UTP 26AWG Miedź Cat5E Ethernet Patch Cable Kształt okrągłego drutu
| AWG: | 26 AWG |
|---|---|
| Rodzaj kabla: | UTP |
| Kolor: | Żółty |
Żółty kabel patch Cat5E Ethernet UTP 24AWG CCA Kabel przenośny dużych prędkości
| Przepustowość kabla: | 100/1000MHz |
|---|---|
| Certyfikacja kabli: | UL/ETL/CE/RoHS |
| Przewodnik kablowy: | Miedź |
Niebieski 1,5 m 2 m 3 m kabel Ethernet Cat5E do sieci LAN WAN
| Zastosowanie: | LAN/WAN/sieć domowa/centrum danych/VoIP/CCTV |
|---|---|
| Wskaźnik kabla: | 24AWG |
| Kolor: | Niebieski |
EJE Biały 24/26/28AWG CAT 5E UTP Kabel patch bez osłony 1-100MHz
| Kolor: | Szary, niebieski, biały, żółty, zielony, pomarańczowy, czerwony, fioletowy |
|---|---|
| Konduktor: | goła miedź |
| Złącze: | RJ45 8P8C |
Logo dostosowane Kolor Kabel internetowy Cat 5e / Kabel danych Cat 5e 10m 20m
| Zastosowanie: | LAN/WAN/sieć domowa/centrum danych/VoIP/CCTV |
|---|---|
| Wskaźnik kabla: | 24AWG |
| Kolor: | Niebieski |
Czarny kabel patch UTP Cat5e 24AWG CCA UL 6ft Cat5e Network Patch Cable
| Zastosowanie: | LAN/WAN/sieć domowa/centrum danych/VoIP/CCTV |
|---|---|
| Wskaźnik kabla: | 24AWG |
| Kolor: | czarny |
Ethernet Patch Cable Five 24 AWG CCS Conductor 100 Mbps Prędkość PVC Jacket Nieofiarowany 1m-30m Długość
| Wire Gauge: | 24 AWG |
|---|---|
| Speed: | 100 Mbps |
| Conductor Material: | CCS |
Elastyczny Ethernet Patch Cable Five z PVC Jacket i RJ45 Connector
| Conductor Material: | CCA |
|---|---|
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| Voltage Rating: | 30V |
Stabilny i szybki kabel Ethernet Cat5E
| Szczegóły pakowania: | 25 cm * 33 cm * 30 cm |
|---|---|
| Czas dostawy: | 2 ~ 5 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m Kabel patch Ethernet Cat5E z trwałym płaszczem PVC
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Jacket Type: | PVC |

