Wszystkie produkty
-
Kabel patch Ethernet Cat5E
-
Kabel krosowy Ethernet Cat 6
-
Kabel patch Ethernet kategorii 6A
-
Kabel patch Ethernet kategorii 7
-
Kabel połączeniowy Cat8
-
Wiązka kablowa Ethernet
-
Kabel Lightning USB 2.0
-
Kabel Lightning USB 3.0
-
Kabel USB 3.1 do błyskawicy
-
Kabel do telefonu stacjonarnego
-
Kabel HDMI o dużej prędkości
-
Kable audio-AV
Osoba kontaktowa :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
słowa kluczowe [ cat5e ] mecz 88 produkty.
Logo dostosowane Kolor Kabel internetowy Cat 5e / Kabel danych Cat 5e 10m 20m
| Zastosowanie: | LAN/WAN/sieć domowa/centrum danych/VoIP/CCTV |
|---|---|
| Wskaźnik kabla: | 24AWG |
| Kolor: | Niebieski |
SFTP BC 26AWG Kabel miedziany Cat 7 600MHz Kabel Ethernet Cat 7 50m
| Rodzaj kabla: | Kot7 |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | Miedź |
| Poziom napięcia: | 300 V |
24AWG Cat6 Ethernet Cable Roll dla rozwiązań sieciowych z konektorem RJ45
| Wskaźnik kabla: | 24 AWG |
|---|---|
| Rodzaj kabla: | kat6 |
| Materiał: | PVC |
Średnica zewnętrzna 6,0 mm Kabel telefoniczny 10 stóp
| Rezystancja izolacji: | 1000M Ohm/km |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Kabel do telefonu stacjonarnego |
| Długość kabla: | 10FT |
Płaski kabel miedziany 30AWG 1M 1000Mbps Łatwy do przenoszenia do laptopa biurowego sieci domowej
| Pasmo: | 1000MHz |
|---|---|
| Certyfikacja kabli: | UL/ETL/CE/RoHS |
| Długość kabla: | 3 stopy |
Kabel Ethernet 30AWG 1M 1000Mbps do komputerów przenośnych, biur i sieci domowych
| Pasmo: | 1000MHz |
|---|---|
| Certyfikacja kabli: | UL/ETL/CE/RoHS |
| Długość kabla: | 3 stopy |
Kabel szybkiego zasięgu Cat6a Lan z płaszczem TPE i złotem
| Rodzaj kabla: | Cat6A |
|---|---|
| Ocena płaszcza kablowego: | TPE |
| Poszycie kabla: | Pozłacany |
Kabel sieciowy 1Gbps Cat6 Żółty 250MHz Ethernet Patch Kabel RJ45 PVC Jacket
| Pasmo: | 250MHz |
|---|---|
| Kolor: | Żółty/ Czerwony/ Czarny |
| Nazwa produktu: | Kabel krosowy Ethernet Cat 6 |

