Wszystkie produkty
-
Kabel patch Ethernet Cat5E
-
Kabel krosowy Ethernet Cat 6
-
Kabel patch Ethernet kategorii 6A
-
Kabel patch Ethernet kategorii 7
-
Kabel połączeniowy Cat8
-
Wiązka kablowa Ethernet
-
Kabel Lightning USB 2.0
-
Kabel Lightning USB 3.0
-
Kabel USB 3.1 do błyskawicy
-
Kabel do telefonu stacjonarnego
-
Kabel HDMI o dużej prędkości
-
Kable audio-AV
Osoba kontaktowa :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
słowa kluczowe [ cat5e ] mecz 88 produkty.
Niezabezpieczony kabel Ethernet Cat5E do płynnego przesyłania danych
| Connector Finish: | Gold Plated |
|---|---|
| Wire Gauge: | 24 AWG |
| Speed: | 1000 Mbps |
Efektywny kabel Ethernet 30V Cat5E bez osłony dla stabilnej sieci
| Poziom napięcia: | 30V |
|---|---|
| Kolor: | Zindywidualizowane |
| Materiał przewodnika: | Miedź |
Stabilny szybki przewodnik Cat5E Ethernet Patch Cable FTP BC TPE
| Kolor: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | Miedź |
| Rodzaj kurtki: | PVC |
Kabel Ethernet Cat5E o wysokiej prędkości 100 Mbps pracujący z złączem RJ45
| Prędkość: | 100 Mb/s |
|---|---|
| Miernik drutu: | 24 AWG |
| Opakowanie: | Wyroby masowe |
OEM/ODM Cat5e Ethernet Cable 100ft UTP FTP BC CCA CCS PVC TPE Jacket
| Typ złącza: | RJ45 |
|---|---|
| Kategoria: | CAT5e |
| Długość: | 1 m/ 1,5 m/ 2 m/ 3 m/ 5 m/ 10 m/ 20 m/ 30 m |
PVC Jacketed Cat5E Ethernet Patch Cable For Switchboard 1m Długość Duża prędkość
| Długość: | 1 m/ 1,5 m/ 2 m/ 3 m/ 5 m/ 10 m/ 20 m/ 30 m |
|---|---|
| Rodzaj kabla: | CAT5e |
| Prędkość: | 100 Mb/s |
Opakowania masowe Kabel Cat5e bez osłony Kabel Ethernet Cat5e biały 1m-30m
| Miernik drutu: | 24 AWG |
|---|---|
| Typ złącza: | RJ45 |
| Długość: | 1 m/ 1,5 m/ 2 m/ 3 m/ 5 m/ 10 m/ 20 m/ 30 m |
1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m Kabel patch Ethernet Cat5E z trwałym płaszczem PVC
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Jacket Type: | PVC |
UL Certyfikat Kategoria 5e Kabel Ethernet 100 Mbps Prędkość 100 Ft Kabel patch Cat5e
| Prędkość: | 100 Mb/s |
|---|---|
| Wykończenie złącza: | Pozłacany |
| Rodzaj kurtki: | PVC |
Nieofiarowane CMX 305m Ethernet Cable Roll Cat5e do kabli inżynieryjnych
| Zastawianie: | Nieekranowany |
|---|---|
| Prędkość: | 10/100/1000 Mb/s |
| Rodzaj kabla: | Kat5e/Kat6/Kat6a/Kat7 |

