Wszystkie produkty
-
Kabel patch Ethernet Cat5E
-
Kabel krosowy Ethernet Cat 6
-
Kabel patch Ethernet kategorii 6A
-
Kabel patch Ethernet kategorii 7
-
Kabel połączeniowy Cat8
-
Wiązka kablowa Ethernet
-
Kabel Lightning USB 2.0
-
Kabel Lightning USB 3.0
-
Kabel USB 3.1 do błyskawicy
-
Kabel do telefonu stacjonarnego
-
Kabel HDMI o dużej prędkości
-
Kable audio-AV
Osoba kontaktowa :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
słowa kluczowe [ cat5e ] mecz 88 produkty.
Szybki FTP RJ45 Cat6A Ethernet Patch Cable Z Solid Copper Conductor
| Wskaźnik kabla: | 23/24/26/28/30 |
|---|---|
| Skręcanie kabli: | Węgiel |
| Ocena temperatury kabla: | 75°C |
Złote złącze Cat6 Kabel Roll 305m Kabel Internet Roll CMX Ogień
| Złącze: | RJ45 |
|---|---|
| Wskaźnik kabla: | 24 AWG |
| Zastawianie: | Nieekranowany |
600MHz Cat6A Ethernet Patch Cable Dostosowany typ osłony długości
| Skręcanie kabli: | Węgiel |
|---|---|
| Długość kabla: | 1m/1,5m/1,8m/2m/3m/5m/10m |
| Ocena kabla: | 600MHz |
EJE Brand Flat CAT.6A FTP Blue White Stripe Patch Cable Specjalny projekt dla sieci 10 Gigabit
| Pasmo: | 500 MHz |
|---|---|
| Kabel AWG: | 26 AWG |
| Kolor kabla: | Niebieski i biały |
Kolor kabla Ethernet CAT6A z fioletowym i białym/zielonym/żółtym/białym/czarnym
| Cable Plating: | Gold Plated |
|---|---|
| Cable Jacket: | PVC |
| Cable Stranding: | Solid |
Szybki i stabilny żółty PVC Cat 6 Ethernet Patch Cable 30m Długość 250MHz Szerokość pasma
| Materiał kurtki: | PVC |
|---|---|
| Długość: | 1m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 15m/ 20m/ 30m/ 50m/ 100m |
| Zakres temperatury: | -20 ℃ ~ + 75 ℃ |
1Gbps Miedziany RJ45 Ethernet Patch Cable PVC Jacket Unshielded Cat 6 Networking Cable
| Kategoria: | Kabel sieciowy |
|---|---|
| Materiał przewodzący: | Miedź/CCA |
| Typ złącza: | RJ45 |
Kategoria 6 Ethernet Patch Cable 1 Gbps Transfer danych Osłonięty płaszcz PVC 20C-75C Zakres temperatury
| Prędkość: | 1 Gb/s |
|---|---|
| Zastawianie: | Nieofiarowane/Ofiarowane |
| Zastosowanie: | Sieci/Przekazywanie danych/Komunikacja danych |
Gigabit Network Cat6A Ethernet Patch Cable 500MHz 23/24//26AWG
| Kabel AWG: | 23/24/26AWG |
|---|---|
| Kolor kabla: | Niebieskie niebo |
| Przewodnik kablowy: | Miedź BS |
Zielony płaski kabel Ethernet Cat 7 Sftp 10gbit/S 600mhz 1m-10m
| Zastosowanie: | Sieć Ethernet |
|---|---|
| Długość kabla: | 1 m/1,5 m/2 m/3 m/5 m/10 m |
| Rodzaj kabla: | Kabel internetowy |

