Wszystkie produkty
-
Kabel patch Ethernet Cat5E
-
Kabel krosowy Ethernet Cat 6
-
Kabel patch Ethernet kategorii 6A
-
Kabel patch Ethernet kategorii 7
-
Kabel połączeniowy Cat8
-
Wiązka kablowa Ethernet
-
Kabel Lightning USB 2.0
-
Kabel Lightning USB 3.0
-
Kabel USB 3.1 do błyskawicy
-
Kabel do telefonu stacjonarnego
-
Kabel HDMI o dużej prędkości
-
Kable audio-AV
Osoba kontaktowa :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
słowa kluczowe [ cat5e ] mecz 88 produkty.
24 AWG RJ45 Kabel Roll PVC Jacket 1000 Ft Roll Of Cat5e Kabel
| Złącze: | RJ45 |
|---|---|
| Typ złącza: | RJ45 |
| Kolor: | Biały/ Niebieski/ Czarny/ Żółty/ Czerwony/ Pomarańczowy |
EJE Brand Ethernet Patch Cable Kosztowo efektywny żółty CCA Cat5E do monitoringu lub sieci gigabitów
| AWG: | 26 AWG |
|---|---|
| Pasmo: | 100MHz |
| Kurtka kablowa: | PVC |
CAT5E Żółty 2M BC RJ45 Kabel Ethernet Patch Cord Łączący CCTV Router Komputer
| Aplikacja kablowa: | Sieć/Dane/Głos/Telefon/Ethernet |
|---|---|
| Certyfikacja kabli: | UL/ETL/CE/RoHS |
| Kolor kabla: | Czarny/Biały/Niebieski/Szary/Żółty/Zielony/Czerwony/Fioletowy/Pomarańczowy/Różowy |
Czarny kabel patch UTP Cat5e 24AWG CCA UL 6ft Cat5e Network Patch Cable
| Zastosowanie: | LAN/WAN/sieć domowa/centrum danych/VoIP/CCTV |
|---|---|
| Wskaźnik kabla: | 24AWG |
| Kolor: | czarny |
Kabel do przesyłania prędkości dużej Cat5E Ethernet Patch dla komputerów PC UTP 24AWG Miedź
| Zastosowanie: | LAN/WAN/sieć domowa/centrum danych/VoIP/CCTV |
|---|---|
| Wskaźnik kabla: | 24AWG |
| Kolor: | czarny |
Niebieski 1,5 m 2 m 3 m kabel Ethernet Cat5E do sieci LAN WAN
| Zastosowanie: | LAN/WAN/sieć domowa/centrum danych/VoIP/CCTV |
|---|---|
| Wskaźnik kabla: | 24AWG |
| Kolor: | Niebieski |
Wykorzystanie urządzeń do monitorowania i monitorowania środowiska
| Długość: | 1000 stóp |
|---|---|
| Poszycie złącza: | Pozłacany |
| Materiał: | PVC |
1m-30m Cat5 RJ45 Ethernet Patch Cable Unshielded CCA 24 AWG Niestandardowy kolor
| Długość: | 1 m/ 1,5 m/ 2 m/ 3 m/ 5 m/ 10 m/ 20 m/ 30 m |
|---|---|
| Kategoria: | Kot5 |
| Wskaźnik drutu: | 24 AWG |
Wysokiej prędkości 100 Mbps RJ45 Cat5 Ethernet Patch Cable PVC Jacket 1-30m Długości Nieofiarowane
| Typ złącza: | RJ45 |
|---|---|
| Długość: | 1 m/ 1,5 m/ 2 m/ 3 m/ 5 m/ 10 m/ 20 m/ 30 m |
| Opakowanie: | Wyroby masowe |
Niestandardowy kolor PVC Jacket Cat5 Ethernet Patch Cable Bulk Packaging CCS Conductor
| Materiał przewodzący: | CCS |
|---|---|
| Prędkość: | 100 Mb/s |
| Typ złącza: | RJ45 |

