Wszystkie produkty
-
Kabel patch Ethernet Cat5E
-
Kabel krosowy Ethernet Cat 6
-
Kabel patch Ethernet kategorii 6A
-
Kabel patch Ethernet kategorii 7
-
Kabel połączeniowy Cat8
-
Wiązka kablowa Ethernet
-
Kabel Lightning USB 2.0
-
Kabel Lightning USB 3.0
-
Kabel USB 3.1 do błyskawicy
-
Kabel do telefonu stacjonarnego
-
Kabel HDMI o dużej prędkości
-
Kable audio-AV
Osoba kontaktowa :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
słowa kluczowe [ cat5e ethernet patch cable ] mecz 77 produkty.
Żółty kabel patch Cat5E Ethernet UTP 24AWG CCA Kabel przenośny dużych prędkości
| Przepustowość kabla: | 100/1000MHz |
|---|---|
| Certyfikacja kabli: | UL/ETL/CE/RoHS |
| Przewodnik kablowy: | Miedź |
UTP BC 26 AWG Cat5E Ethernet Patch Cable Kabel przenośny dużych prędkości
| AWG: | 26 AWG |
|---|---|
| Rodzaj kabla: | UTP |
| Kolor: | Żółty |
UTP 26AWG Miedź Cat5E Ethernet Patch Cable Kształt okrągłego drutu
| AWG: | 26 AWG |
|---|---|
| Rodzaj kabla: | UTP |
| Kolor: | Żółty |
Złote pokrycie Cat5 Ethernet Patch Cable 30V 24 AWG Bulk Packaging Niezabezpieczony kabel CCS
| Connector Finish: | Gold Plated |
|---|---|
| Voltage Rating: | 30V |
| Wire Gauge: | 24 AWG |
Zamówione złoto pokryte Cat5 Ethernet Patch Cable Bulk Packaging 30V
| Shielding: | Unshielded |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Packaging: | Bulk |
Złote pokrycie Cat5 Ethernet Patch Cable Zindywidualizowany kolor 1m-30m Długość
| Connector Finish: | Gold Plated |
|---|---|
| Category: | Cat5 |
| Conductor Material: | CCS |
Cat5E Ethernet Patch Cable 30V PVC Jacket 24 AWG CCS Conductor RJ45 1m-30m Długość
| Packaging: | Bulk |
|---|---|
| Jacket Type: | PVC |
| Voltage Rating: | 30V |
Kabel Cat5 Ethernet Patch Kabel 100 Mbps Prędkość Nieofiarowana kurtka PVC 1m-30m RJ45 CCS
| Shielding: | Unshielded |
|---|---|
| Connector Finish: | Gold Plated |
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
Przewodnik miedziany Cat5E Ethernet Patch Cable 30V Czerwony Z Złotym Podłączaczem
| Rodzaj kabla: | CAT5e |
|---|---|
| Kategoria: | CAT5e |
| Rodzaj kurtki: | PVC |
Wysokiej prędkości Cat5 Ethernet Patch Cable Złote PVC Jacket 24 AWG 100 Mbps
| Wire Gauge: | 24 AWG |
|---|---|
| Connector Finish: | Gold Plated |
| Jacket Type: | PVC |

