Wszystkie produkty
-
Kabel patch Ethernet Cat5E
-
Kabel krosowy Ethernet Cat 6
-
Kabel patch Ethernet kategorii 6A
-
Kabel patch Ethernet kategorii 7
-
Kabel połączeniowy Cat8
-
Wiązka kablowa Ethernet
-
Kabel Lightning USB 2.0
-
Kabel Lightning USB 3.0
-
Kabel USB 3.1 do błyskawicy
-
Kabel do telefonu stacjonarnego
-
Kabel HDMI o dużej prędkości
-
Kable audio-AV
Osoba kontaktowa :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
słowa kluczowe [ cat5e ethernet patch cable ] mecz 77 produkty.
Cat5 RJ45 Ethernet Patch Cable PVC Jacket Unshielded 24 AWG 1m - 30m Długości
| Materiał przewodzący: | CCA |
|---|---|
| Rodzaj kurtki: | PVC |
| Zastawianie: | Nieekranowany |
Złote kable Ethernet Patch 3m Długość Cat5 24 AWG RJ45 Niezasłonięty 100 Mbps Prędkość
| Długość: | 1 m/ 1,5 m/ 2 m/ 3 m/ 5 m/ 10 m/ 20 m/ 30 m |
|---|---|
| Poziom napięcia: | 30V |
| Wykończenie złącza: | Pozłacany |
1Gbps Miedziany RJ45 Ethernet Patch Cable PVC Jacket Unshielded Cat 6 Networking Cable
| Kategoria: | Kabel sieciowy |
|---|---|
| Materiał przewodzący: | Miedź/CCA |
| Typ złącza: | RJ45 |
Kategoria 6 Ethernet Patch Cable 1 Gbps Transfer danych Osłonięty płaszcz PVC 20C-75C Zakres temperatury
| Prędkość: | 1 Gb/s |
|---|---|
| Zastawianie: | Nieofiarowane/Ofiarowane |
| Zastosowanie: | Sieci/Przekazywanie danych/Komunikacja danych |
Wyrób masowy BC Cat 5e Patch Cord Customized Cat5e Blue Cable PVC Jacket Typ
| Opakowanie: | Wyroby masowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Kabel patch Ethernet Cat5E |
| Wykończenie złącza: | Pozłacany |
CAT5E Żółty 2M BC RJ45 Kabel Ethernet Patch Cord Łączący CCTV Router Komputer
| Aplikacja kablowa: | Sieć/Dane/Głos/Telefon/Ethernet |
|---|---|
| Certyfikacja kabli: | UL/ETL/CE/RoHS |
| Kolor kabla: | Czarny/Biały/Niebieski/Szary/Żółty/Zielony/Czerwony/Fioletowy/Pomarańczowy/Różowy |
SFTP BC 26AWG Kabel miedziany Cat 7 600MHz Kabel Ethernet Cat 7 50m
| Rodzaj kabla: | Kot7 |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | Miedź |
| Poziom napięcia: | 300 V |
Logo dostosowane Kolor Kabel internetowy Cat 5e / Kabel danych Cat 5e 10m 20m
| Zastosowanie: | LAN/WAN/sieć domowa/centrum danych/VoIP/CCTV |
|---|---|
| Wskaźnik kabla: | 24AWG |
| Kolor: | Niebieski |
Kolor kabla Ethernet CAT6A z fioletowym i białym/zielonym/żółtym/białym/czarnym
| Cable Plating: | Gold Plated |
|---|---|
| Cable Jacket: | PVC |
| Cable Stranding: | Solid |
Kabel Ethernet 30AWG 1M 1000Mbps do komputerów przenośnych, biur i sieci domowych
| Pasmo: | 1000MHz |
|---|---|
| Certyfikacja kabli: | UL/ETL/CE/RoHS |
| Długość kabla: | 3 stopy |

