Wszystkie produkty
-
Kabel patch Ethernet Cat5E
-
Kabel krosowy Ethernet Cat 6
-
Kabel patch Ethernet kategorii 6A
-
Kabel patch Ethernet kategorii 7
-
Kabel połączeniowy Cat8
-
Wiązka kablowa Ethernet
-
Kabel Lightning USB 2.0
-
Kabel Lightning USB 3.0
-
Kabel USB 3.1 do błyskawicy
-
Kabel do telefonu stacjonarnego
-
Kabel HDMI o dużej prędkości
-
Kable audio-AV
Osoba kontaktowa :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
słowa kluczowe [ cat5e ethernet patch cable ] mecz 77 produkty.
Wysokiej prędkości Cat5 Ethernet Patch Cable Złote PVC Jacket 24 AWG 100 Mbps
| Wire Gauge: | 24 AWG |
|---|---|
| Connector Finish: | Gold Plated |
| Jacket Type: | PVC |
10m Cat5E Ethernet Patch Cable PVC RJ45 Connector dla zwiększonej wydajności sieci
| Shielding: | Unshielded |
|---|---|
| Packaging: | Bulk |
| Cable Type: | Cat5E |
Ulepsz wydajność sieci dzięki złotemu złącznikowi Cat5E
| Shielding: | Unshielded |
|---|---|
| Wire Gauge: | 24 AWG |
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
Niezabezpieczony kabel Ethernet Cat5E do płynnego przesyłania danych
| Connector Finish: | Gold Plated |
|---|---|
| Wire Gauge: | 24 AWG |
| Speed: | 1000 Mbps |
Nieofiarowany kabel Ethernet Cat5E 30V
| Speed: | 1000 Mbps |
|---|---|
| Category: | Cat5E |
| Product Name: | Cat5E Ethernet Patch Cable |
Kategoria Cat5E Cat5E Ethernet Patch Cable Conductor Material CCA Niezabezpieczone połączenie
| Color: | Customized |
|---|---|
| Packaging: | Bulk |
| Category: | Cat5E |
1.5m Kat5E Ethernet Patch Cable Nieofiarowany typ złącza RJ45
| Speed: | 1000 Mbps |
|---|---|
| Cable Type: | Cat5E |
| Product Name: | Cat5E Ethernet Patch Cable |
Stabilny i szybki kabel Ethernet Cat5E
| Szczegóły pakowania: | 25 cm * 33 cm * 30 cm |
|---|---|
| Czas dostawy: | 2 ~ 5 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
Kabel Cat5 Ethernet Patch Kabel 100 Mbps Prędkość Nieofiarowana kurtka PVC 1m-30m RJ45 CCS
| Connector Type: | RJ45 |
|---|---|
| Conductor Material: | CCS |
| Shielding: | Unshielded |
Efektywny kabel Ethernet 30V Cat5E bez osłony dla stabilnej sieci
| Poziom napięcia: | 30V |
|---|---|
| Kolor: | Zindywidualizowane |
| Materiał przewodnika: | Miedź |

