Wszystkie produkty
-
Kabel patch Ethernet Cat5E
-
Kabel krosowy Ethernet Cat 6
-
Kabel patch Ethernet kategorii 6A
-
Kabel patch Ethernet kategorii 7
-
Kabel połączeniowy Cat8
-
Wiązka kablowa Ethernet
-
Kabel Lightning USB 2.0
-
Kabel Lightning USB 3.0
-
Kabel USB 3.1 do błyskawicy
-
Kabel do telefonu stacjonarnego
-
Kabel HDMI o dużej prędkości
-
Kable audio-AV
Osoba kontaktowa :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
słowa kluczowe [ cat5e ethernet patch cable ] mecz 77 produkty.
Stabilny szybki przewodnik Cat5E Ethernet Patch Cable FTP BC TPE
| Kolor: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Materiał przewodnika: | Miedź |
| Rodzaj kurtki: | PVC |
Kabel Ethernet Cat5E o wysokiej prędkości 100 Mbps pracujący z złączem RJ45
| Prędkość: | 100 Mb/s |
|---|---|
| Miernik drutu: | 24 AWG |
| Opakowanie: | Wyroby masowe |
PVC Jacketed Cat5E Ethernet Patch Cable For Switchboard 1m Długość Duża prędkość
| Długość: | 1 m/ 1,5 m/ 2 m/ 3 m/ 5 m/ 10 m/ 20 m/ 30 m |
|---|---|
| Rodzaj kabla: | CAT5e |
| Prędkość: | 100 Mb/s |
1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m Kabel patch Ethernet Cat5E z trwałym płaszczem PVC
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Jacket Type: | PVC |
Kabel do przesyłania prędkości dużej Cat5E Ethernet Patch dla komputerów PC UTP 24AWG Miedź
| Zastosowanie: | LAN/WAN/sieć domowa/centrum danych/VoIP/CCTV |
|---|---|
| Wskaźnik kabla: | 24AWG |
| Kolor: | czarny |
Niebieski 1,5 m 2 m 3 m kabel Ethernet Cat5E do sieci LAN WAN
| Zastosowanie: | LAN/WAN/sieć domowa/centrum danych/VoIP/CCTV |
|---|---|
| Wskaźnik kabla: | 24AWG |
| Kolor: | Niebieski |
EJE Brand Ethernet Patch Cable Kosztowo efektywny żółty CCA Cat5E do monitoringu lub sieci gigabitów
| AWG: | 26 AWG |
|---|---|
| Pasmo: | 100MHz |
| Kurtka kablowa: | PVC |
1m 2m 3m FTP BC Cat 6 Ethernet Patch Cable For Intensive Network
| Zakres temperatury: | -20 ℃ ~ + 75 ℃ |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Kabel krosowy Ethernet Cat 6 |
| Kolor: | Biały/ Niebieski/ Szary/ Żółty/ Zielony/ Czerwony/ Czarny/ Pomarańczowy/ Fioletowy/ Różowy |
Ethernet Patch Cable Five 24 AWG CCS Conductor 100 Mbps Prędkość PVC Jacket Nieofiarowany 1m-30m Długość
| Wire Gauge: | 24 AWG |
|---|---|
| Speed: | 100 Mbps |
| Conductor Material: | CCS |
Elastyczny Ethernet Patch Cable Five z PVC Jacket i RJ45 Connector
| Conductor Material: | CCA |
|---|---|
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| Voltage Rating: | 30V |

