Wszystkie produkty
-
Kabel patch Ethernet Cat5E
-
Kabel krosowy Ethernet Cat 6
-
Kabel patch Ethernet kategorii 6A
-
Kabel patch Ethernet kategorii 7
-
Kabel połączeniowy Cat8
-
Wiązka kablowa Ethernet
-
Kabel Lightning USB 2.0
-
Kabel Lightning USB 3.0
-
Kabel USB 3.1 do błyskawicy
-
Kabel do telefonu stacjonarnego
-
Kabel HDMI o dużej prędkości
-
Kable audio-AV
Osoba kontaktowa :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
słowa kluczowe [ usb 2 0 to usb c cable ] mecz 32 produkty.
Czerwony 2,4A USB 3.0 kabel do przesyłania danych Custom Made USB 3.0 Apple Cable
| prędkość ładowania: | Do 2,4 A |
|---|---|
| Popularne: | Do domu, biura, samochodu, itp. |
| Złącze: | Błyskawica |
Lekki kabel USB 3 do błyskawicy 1,2 m Aluminiowa konstrukcja
| Kolor: | Srebro |
|---|---|
| Trwałość: | Żywotność 10000+ zgięć |
| Nazwa: | Kabel Lightning USB 3.0 |
Dostosowanie Błyskawica do USB 2.0 Kabel Ipad USB C do Błyskawicy Kabel 2.4A
| Pakiet: | Pakiet detaliczny |
|---|---|
| Wersja USB: | 2.0 |
| Waga: | 50g |
Dostosowane telefony USB 3.0 Kabel do błyskawicy Przekazują dane i ładują 480 Mbps
| Kolor: | Różnie |
|---|---|
| Złącze A: | USB-A |
| Złącze B: | Micro USB |
Włókno tkane w dół, kabel do telefonów komórkowych, kabel do ładowania 480 Mbps.
| Obowiązujące okazje: | Dom/Biuro/Podróże |
|---|---|
| Kolor: | Czarny/biały/niebieski/czerwony/żółty |
| Zgodność: | Urządzenia USB typu C |
Długotrwała wydajność USB 3.0 Ipad Kabel ładowania USB 3.0 2.4A
| Długość: | 1,2m |
|---|---|
| Zgodność: | iPhone'a, iPada, iPoda |
| Materiał: | Stopy aluminium |
Kable do błyskawicy USB 3.0 z ochroną przed zwarciem
| Kompaktowa konstrukcja: | Łatwy do noszenia |
|---|---|
| Długość: | 1,2m |
| Złącze: | Błyskawica |
480 Mbps Nylon Włóczone USB 2.0 Do Kablu Błyskawicy Iphone USB 2.0 Kabel
| Kompatybilne urządzenia: | iPhone'a/iPada/iPoda |
|---|---|
| Materiał: | Nylonowy pleciony |
| Złącze: | Błyskawica |
Dostosowywalny Purpurowy USB 3.1 do Kablu Błyskawicy 1m Na Iphone Ipad
| Zgodność: | Urządzenia IOS |
|---|---|
| Materiał: | Nylonowy pleciony |
| Rdzeń kabla: | Miedź |
Wysoce wytrzymały 2,4A USB 2.0 Lightning Cable Kompatybilny z systemami IOS 8.0 lub nowszymi
| Trwałość: | Żywotność 10000+ zgięć |
|---|---|
| Szybkość synchronizacji danych: | 480 Mb/s |
| Wersja USB: | 2.0 |

