Wszystkie produkty
-
Kabel patch Ethernet Cat5E
-
Kabel krosowy Ethernet Cat 6
-
Kabel patch Ethernet kategorii 6A
-
Kabel patch Ethernet kategorii 7
-
Kabel połączeniowy Cat8
-
Wiązka kablowa Ethernet
-
Kabel Lightning USB 2.0
-
Kabel Lightning USB 3.0
-
Kabel USB 3.1 do błyskawicy
-
Kabel do telefonu stacjonarnego
-
Kabel HDMI o dużej prędkości
-
Kable audio-AV
Osoba kontaktowa :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
słowa kluczowe [ kat5e ethernet patchkabel ] mecz 0 produkty.
Przepraszam!
Twoje wyszukiwania "kat5e ethernet patchkabel" nie pasuje do żadnych produktów.
możesz Poprosić o wycenę abyśmy mogli dopasować produkty dla Ciebie.
Related Products
OEM/ODM Cat5e Ethernet Cable 100ft UTP FTP BC CCA CCS PVC TPE Jacket
| Typ złącza | RJ45 |
|---|---|
| Kategoria | CAT5e |
| Długość | 1 m/ 1,5 m/ 2 m/ 3 m/ 5 m/ 10 m/ 20 m/ 30 m |
| Rodzaj kurtki | PVC |
Kabel szybkiego zasięgu Cat6a Lan z płaszczem TPE i złotem
| Rodzaj kabla | Cat6A |
|---|---|
| Ocena płaszcza kablowego | TPE |
| Poszycie kabla | Pozłacany |
| Ekranowanie kabli | Ekranowany folią |
Duża prędkość 1Gbps Kabel miedziany Cat6 Ethernet Czerwony płaszcz PVC 1m 250MHz Szerokość pasma
| Materiał przewodzący | Miedź/CCA |
|---|---|
| Pasmo | 250MHz |
| Kolor | Żółty/ Czerwony/ Czarny |
| Długość | 1m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 15m/ 20m/ 30m/ 50m/ 100m |
600 MHz Kabel klasyfikacja Cat6A Ethernet Patch Kabel Kabel Gauge 26 AWG Typ złącza
| Kolor kabla | Fioletowy i biały/zielony/żółty/biały/czarny |
|---|---|
| Ocena temperatury kabla | 75°C |
| Ekranowanie kabli | Ekranowany folią |
| Kształt | płaski |
TPE Jacket Cat6A Patch Cord Wyższa wydajność w zakresie transmisji danych
| Siła uciągu kabla | 50 funtów |
|---|---|
| Skręcanie kabli | Węgiel |
| Kształt | płaski |
| Ocena płaszcza kablowego | TPE |
26 AWG Kabel gauge Cat6A Ethernet Patch Cable z płaszczem PVC i osłoną foliową
| Ocena płaszcza kablowego | TPE |
|---|---|
| Wskaźnik kabla | 26/28/30 |
| Ocena temperatury kabla | 75°C |
| Siła uciągu kabla | 50 funtów |
1Gbps Miedziany RJ45 Ethernet Patch Cable PVC Jacket Unshielded Cat 6 Networking Cable
| Kategoria | Kabel sieciowy |
|---|---|
| Materiał przewodzący | Miedź/CCA |
| Typ złącza | RJ45 |
| Prędkość | 1 Gb/s |
Złote RJ45 Cat5E Ethernet Patch Cable PVC Jacket CCA Conductor 24 AWG
| Nazwa produktu | Kabel patch Ethernet kategorii 5 |
|---|---|
| Materiał przewodzący | CCA |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Poziom napięcia | 30V |

